Szent István Egyetem

Takarmányozástani Tanszék

 
Kezdőlap
Munkatársak
Tevékenység
Laborszolgáltatások
Diplomatervek
Tanszék története
Tananyagok
Linkek

 

 

A Tanszék munkatársai

 

Név Fokozat Telefonmellék E-mail
Dr. Mézes Miklós egyetemi tanár, MTA doktora 1791 Mezes.Miklos@mkk.szie.hu
Dr. Vetési Margit egyetemi docens, mezőgazdaságtudomány kandidátusa 1793 Vetesi.Margit@mkk.szie.hu
Dr. Hausenblasz József tudományos munkatárs 1795 Hausenblasz.Jozsef@mkk.szie.hu
Dr. Orosz Szilvia egyetemi docens 1794 Orosz.Szilvia@mkk.szie.hu
Balláné Dr. Erdélyi Márta egyetemi docens 1792 Erdelyi.Marta@mkk.szie.hu
Dr. Balogh Krisztián tudományos munkatárs 1795 Balogh.Krisztian@mkk.szie.hu
Heincinger Mónika doktorandusz 1792 Heincinger.Monika@mkk.szie.hu
Ancsin Zsolt doktorandusz 1792 Ancsin.Zsolt@mkk.szie.hu
Lakatos Tünde gazdasági ügyintéző 1791 Lakatos.Tunde@mkk.szie.hu
Varsányi Mónika laboráns 1796  
Bócsai Andrea doktorandusz 1796  
Pálvölgyiné Györkös Elvira magasan képzett ügyintéző 1799